سوالات متداول

مراجعین و مشتریان گرامی

۱. بدون وقت قبلی هم می‌توانم مراجعه کنم؟

برای اطمینان از ارائه خدمات بهتر و در شرایط مناسب، توصیه می‌شود که از قبل وقت خود را رزرو کنید تا به بهترین شکل ممکن به نیازهای شما پاسخ دهیم و خدمات درخور و شایسته‌ای را به شما ارائه دهیم.

۲. چطور میتونم وقتی که رزرو کردم را کنسل یا جابجا کنم؟

برای کنسل کردن وقت یا جابجایی روز لطفا حداقل یک روز قبل به ما اطلاع دهید. کنسل کردن بدون هماهنگی نه تنها باعث اتلاف وقت و ضایع شدن حق دیگران می‌شود، بلکه برای شما نیز هزینه‌بر خواهد بود و پیش‌پرداخت رزرو به شما عودت داده نخواهد شد.

۳. اگر دیرتر از وقت رزرو شده برسم چه اتفاقی خواهد افتاد؟

اگر ممکن است دیرتر از وقت رزرو شده به سالن برسید، لطفاً به ما زودتر اطلاع دهید. ما تا ۱۵ دقیقه می‌توانیم وقت شما را نگه‌داریم، اما اگر بیشتر از ۱۵ دقیقه تاخیر داشته باشید، ممکن است وقت شما به زمان دیگری موکول شود و یا این که به عنوان «کنسلی بدون اطلاع قبلی» درنظر گرفته شود.

۴. لیست قیمت ها با محاسبه مالیات است؟

بله و شما مستلزم پرداخت هزینه بیشتر نخواهید بود.

۵. آیا برای رزرو وقت نیاز به پیش پرداخت است؟

بله، تمام مراجعین ملزم به پرداخت درصدی از مبلغ خدمات رزرو شده هستند. این اقدام به منظور اطمینان از مراجعه به موقع و جلوگیری از هرگونه ناهماهنگی در تقویم کاری سالن صورت می‌گیرد.

۶. آیا خدمات شما تضمین شده است؟

ما تا یک هفته به شما تضمین کیفیت می‌دهیم، یعنی اگر تا یک هفته بعد از خدماتتون اعم از کاشت یا کاورآپ ناخن، ناخن دچار لب‌پریدگی و یا هواگرفتگی شد، بدون دریافت هزینه خدمات مجدد برای شما انجام خواهد شد.

*توجه داشته باشید که آسیب به ناخن بر اثر ضربه یا سهل‌انگاری در مراقبت شامل این ضمانت نیست.

۷. من کد تخفیف دارم، چطور می‌توانم از آن استفاده کنم؟

در هنگام رزرو وقت، کد تخفیف خود را برای ما ارسال کنید.

۸. قبل از مراجعه به شما چه نکاتی را باید رعایت کنم؟

لطفا قبل از مراجعه از کرم‌های مرطوب کننده یا دارای چربی استفاده نکرده و برای جلوگیری از انتقال آلودگی و ویروس‌ها به شدت توصیه می‌شود قبل از مراجعه زیر ناخن‌های خود را با فرچه مخصوص شستشو دهید.

۹. چطور از سلامت وسایل مصرفی مطمئن باشیم؟

اینجا بیوسنس است؛ مراقبت از دستان شما و حفظ سلامتی شما از اصول اولیه ماست و خود را موظف به استفاده از وسایل صددرصد استریل‌شده و یک‌بار مصرف می‌دانیم.

۱۰. من فرزند کوچک دارم می‌توانم با فرزندم مراجعه کنم؟

در طی ارائه خدمات، به علت وجود غبار و گازهای شیمیایی مضر در محیط آرایشگاه، برای کودکان ایمنی کمی فراهم می‌آید. با همراه داشتن فرزندان کوچک، سلامتی آنها در معرض خطر قرار می‌دهید. از این رو نمی‌توانیم تضمین کنیم که سلامتی فرزندان دلبندتان در این شرایط حفظ خواهد شد.

۱۱. آیا می‌توانم فردی بدون دریافت خدمات از سالن به عنوان همراه داشته باشم؟

در بیوسنس، به آرامش و احترام متقابل توجه ویژه‌ای داریم، و سعی می‌کنیم تجربه‌ای با کیفیت و منحصربه‌فرد را برای شما ارائه دهیم. عدم حضور همراه نشان از احترام به دقت، تمرکز، و وقت گذاشته شده توسط تیم ما دارد و مهم‌تر از آن، نمایانگر توجه و احترام شما به این اصول است.

۱۲. من باردار هستم، آیا می‌توانم از خدمات شما استفاده کنم؟

حفظ سلامت شما از خطوط قرمز مجموعه ما است. کم‌خطر‌ترین خدمتی که می‌توانیم به شما ارائه دهیم، مانیکور است. انجام سایر خدمات منوط به داشتن نامه و موافقت کتبی پزشک شما است.

۱۳. پکیج‌های اقتصادی موجود چه ویژگی‌ای نسبت به سایز خدمات دارند؟

شما با رزرو این پکیج‌ها به جای رزرو جداگانه خدمات که در مجموع هزینه بیشتری به نسبت خواهد داشت، لذت استفاده از خدمات VIP به صورت دوره‌ای و منظم را به خود هدیه می‌دهید.

۱۴. چطور می‌توانم پکیج‌ها را رزرو کنم؟

برای این‌کار نیاز است با ما از طریق راه‌های ارتباطی در تماس باشید و تاریخ ها و زمان خدمات مربوط به پکیج مورد نظر را انتخاب و نهایی کنید. در نظر داشته باشید که هزینه پکیج‌ها به طور کامل در زمان رزرو آن باید پرداخت شود.

۱۵. آیا خودم می‌توانم تاریخ و زمان مراجعه برای انجام خدمات را انتخاب کنم؟

با توجه به تعداد جلسات هر پکیج، از زمان رزرو آن، تاریخ جلسات بعدی آن پکیج را به شما پیشنهاد خواهیم داد و اگر تاریخی برای شما مناسب نباشد می‌توانید از طریق ارتباط با ما تاریخ و زمان مناسب مد نظر خود را ثبت و رزروتان را نهایی کنید.

۱۶. آیا می‌توانم چند پکیج را به طور همزمان رزرو کنم؟

بله، شما می‌توانید بیش از یک پکیج را به نام خود رزرو کنید. تنها در نظر داشته باشید که خدمات پکیج های انتخابی‌تان با یکدیگر تداخل نداشته باشد.

۱۷. آیا می‌توانم پکیج‌ها را به عنوان هدیه برای شخص دیگری رزرو کنم؟

چرا که نه! تنها کافیست هنگام رزرو مشخصات فرد مورد نظرتان را برای ما ارسال کنید و رزرو خود را نهایی کنید.

پاسخ سوال خود را
پیدا نکردید؟

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
لطفا تلفن همراه خود را برای ارسال پاسخ توسط همکاران ما وارد نمایید